Auktioner Olson, Erik, färtgräsnitt, Julbudskap, signerad , daterad 1962 och numrerad 39/300, 50 x 35 cm, detta är Olsons enda träsnitt
Bilder Olson, Erik, färtgräsnitt, Julbudskap, signerad , daterad 1962 och numrerad 39/300, 50 x 35 cm, detta är Olsons enda träsnitt
Olson, Erik, färtgräsnitt, Julbudskap, signerad , daterad 1962 och numrerad 39/300, 50 x 35 cm, detta är Olsons enda träsnitt
Slutar om 7 timmar 43 minuter