Bilder Johansson, Carl "Ägga-Calle", olja, komposition, signerad och daterad -63, 80 x 122 cm
Johansson, Carl "Ägga-Calle", olja, komposition, signerad och daterad -63, 80 x 122 cm
Slutar om 7 timmar 57 minuter