Bilder Oljemålning Sture Ekengren (1918-1996), Sverige. Hedarna Björkliden. Signerad. Olja på duk, 55x68 cm, yttermått inklusive ram: 72x81 cm
text2
Slutar om 7 timmar 30 minuter
Slutar om 7 timmar 30 minuter