Bilder Okänd engelsk konstnär, 1800-tal, olja, flodlandskap, signerad Compton, 31 x 40 cm
Okänd engelsk konstnär, 1800-tal, olja, flodlandskap, signerad Compton, 31 x 40 cm
Slutar om 7 timmar 11 minuter