Bilder Bertil Vallien f.1938
skulptur "Headman", silverhuvud i glob av klarglas, signerad och numrerad 7176012, Limited Edition 2/25, monterad på kvadratiskt granitsockel
Slutar om 14 timmar 25 minuter