Bilder Glöggmuggar Royal Krona 6 delar, 1900-talets senare hälft
Inklusive originalemballage. Vissa glas med etikett kvar. Fint skick, inga nagg.
Slutar om 8 timmar 34 minuter
Slutar om 8 timmar 34 minuter