Auktioner Glas Coca Cola glasflaska med Tropic glasflaska. G129

Bilder Coca Cola glasflaska med Tropic glasflaska. G129

Coca Cola glasflaska med Tropic glasflaska. G129

2 timmar 51 minuter

2024-11-24 17:48

Värdering: - SEK

Se bilder.

Jämtloppan

Förläggarvägen 14
830 21 Tandsbyn

info@jamtloppan.se
Tel: 070-213 80 83

Parti vaser

Värdering: -

Bud: 0 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004), olja på duk, signerad

Värdering: 2 000

Bud: 1 400 SEK

BARNCYKEL Baronia, rammått: 27cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

ÄLDRE CYKELKORGAR

Värdering: -

Bud: 50 SEK