Bilder 3st Snusdosor silver nysilver. A221
Stämplar är slitna men troligen märkt med "Kattfote S i sexkant" "GAB NS ALP" och sista är ej läsbar. 57,7 86 85,2
Se bilder.
Slutar om 8 timmar 32 minuter