Bilder Färglitografier 3 st, Evy Låås (1923-1999), Sverige. Interiörer. Signerade, yttermått inklusive ram: 80x82 - 71x80 cm
text2
Slutar om 7 timmar 10 minuter
Slutar om 7 timmar 10 minuter
text2
Slutar om 7 timmar 10 minuter
Slutar om 7 timmar 10 minuter