Bilder Färglitografier 3 st, Evy Låås (1923-1999), Sverige. Interiörer & Kilimanjaro. Signerade, yttermått inklusive ram: 56x65 - 74x60
text2
Slutar om 5 timmar 15 minuter
Slutar om 5 timmar 15 minuter