Auktioner Extraljus Biltema H3. D88

Bilder Extraljus Biltema H3. D88

Extraljus Biltema H3. D88

2 timmar 34 minuter

2024-11-24 17:23

Värdering: - SEK

Se bilder.

Jämtloppan

Förläggarvägen 14
830 21 Tandsbyn

info@jamtloppan.se
Tel: 070-213 80 83

Gardinlängder, ett par, "Stensöta", GP & J Baker, Svenskt Tenn

Värdering: 1 500

Bud: 1 200 SEK

Grafik och akvarell, 7+1 st, olika konstnärer och tekniker, signerade, bl.a Imre Anthony och Elisabeth Nyman.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

12st Royal Copenhagen jultallrikar. G31/

Värdering: -

Bud: 320 SEK

Parti garn

Värdering: -

Bud: 0 SEK