Bilder Oljemålning Bo Karman (f. 1935), Sverige. Abstrakt komposition. Signerad, daterad -91. Olja på duk, yttermått inklusive ram: ca 312x215 cm
text2
Slutar om 5 timmar 7 minuter
Slutar om 5 timmar 7 minuter