Bilder Hylla med flaskor/burkar

Hylla med flaskor/burkar

1 år 27 dagar

2023-03-19 15:08

70 SEK

Värdering: - SEK

Utförsäljning av tidigare Järnaffär i Tibro, kommer säljas i omgångar med flera auktioner.

Visning bokas senast torsdag den 16onde.
Auktion 19onde kl. 15.00
ENDAST Utlämning fredag 24e, 14-16.

Gbg Auktion

Tagenevägen 68
425 37 Hisings kärra, Göteborg

Info@Gbgauktion.se
031-23 53 63

4 st TAK/FÖNSTERLAMPOR UMAGE

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 6 timmar 41 minuter

MARC SADLER, fönsterlampa, "Twiggy Small", Foscarini

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 8 timmar 8 minuter

DALAHÄST. 1900-talets första del.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 8 timmar 8 minuter

BORDSFOTOGEN. Alabaster/metall/glas, 1800/1900-talet.

Värdering: -

Bud: 550 SEK

Slutar om 8 timmar 9 minuter