Auktioner SIDEBOARD, fanerat i teak, Ikea "Casino" 1950-talet, H: 108x 150x 41cm (slitage, fanérskador, röklukt)
Bilder SIDEBOARD, fanerat i teak, Ikea "Casino" 1950-talet, H: 108x 150x 41cm (slitage, fanérskador, röklukt)
SIDEBOARD, fanerat i teak, Ikea "Casino" 1950-talet, H: 108x 150x 41cm (slitage, fanérskador, röklukt)
16 timmar
175 SEK
16 timmar
16 timmar
16 timmar