Auktioner Allmoge TIMPLÅDA ALLMOGE

Bilder TIMPLÅDA ALLMOGE

TIMPLÅDA ALLMOGE

11 månader 4 dagar

2025-02-08 12:02

2800 SEK

Värdering: 1 500 SEK

TIMPLÅDA ALLMOGE, sign. M L S, daterad 1834, originalmålad, troligen Lima, dubbellock.

Knutson och Bloom Auktioner

Baron Rappes väg 28
363 42 Braås

info@knutsonbloomauktioner.se
0709-113614, 0705-771086

14 timmar

45 000 SEK

14 timmar

3 200 SEK

14 timmar

14 timmar