Bilder Soptunnor

Soptunnor

7 dagar

2023-02-12 16:55

50 SEK

Utropspris: 50 SEK

Alla auktions utrop är från skolan och är använda, märken, slag och övrigt förekommer.

Visning 9 februari, 14.00 - 18.00.

Kumminggatan 9, Göteborg

Gbg Auktion

Tagenevägen 68
425 37 Hisings kärra, Göteborg

Litografi. Sign. 47x58 cm. Fiat. Fläckar.

Utrop: 20 SEK

Bud: 100 SEK

Slutar om 7 timmar 30 minuter

Oljemålning, L-Å Nordensson. 56x70 cm.

Utrop: 20 SEK

Bud: 180 SEK

Slutar om 7 timmar 33 minuter

Lampa.

Utrop: 20 SEK

Bud: 400 SEK

Slutar om 7 timmar 42 minuter

Lampfot, Tilgman. H: 25 cm.

Utrop: 20 SEK

Bud: 120 SEK

Slutar om 7 timmar 42 minuter