Auktioner Glas GÖRAN WÄRFF, vas, glas, Kosta, 1900-talets andra hälft

Bilder GÖRAN WÄRFF, vas, glas, Kosta, 1900-talets andra hälft

GÖRAN WÄRFF, vas, glas, Kosta, 1900-talets andra hälft

9 månader 26 dagar

2025-03-26 18:02

200 SEK

Värdering: 300 SEK

Numrerad 46195, höjd ca 17 cm

12 timmar
12 timmar

300 SEK

12 timmar

18 000 SEK

12 timmar