Bilder TÄRKEÄ TIEDOTE, IMPORTANT INFORMATION

TÄRKEÄ TIEDOTE, IMPORTANT INFORMATION

10 dagar

2023-01-25 19:00

EUR

Utropspris: 50 EUR

Harmaat ja punaiset laatikot, korit, korulevyt sekä rullakot eivät kuulu mukaan kohteisiin.

Kohteita ei ole pakattu valmiiksi.
Otathan mukaan pakkaus- ja kuljetusmateriaalia noutoa varten.

Pakkauspaperia ja pahvilaatikoita myydään kassalla.

Grey and red boxes, baskets, jewelery display trays and trolleys are not included in the lots.

The lots have not been pre packed. Please reserve packaging and transport materials for collection.

Packing paper and cardboard boxes are sold at the cashier.

Auktionshuset Helander

Ärtåkersgränden 8-10
00560 Helsingfors

info@huutokauppahelander.com
+358 29 003 1950

Litografi. Sign. 47x58 cm. Fiat. Fläckar.

Utrop: 20 SEK

Bud: 100 SEK

Slutar om 8 timmar 31 minuter

Oljemålning, L-Å Nordensson. 56x70 cm.

Utrop: 20 SEK

Bud: 180 SEK

Slutar om 8 timmar 34 minuter

Lampa.

Utrop: 20 SEK

Bud: 400 SEK

Slutar om 8 timmar 43 minuter

Lampfot, Tilgman. H: 25 cm.

Utrop: 20 SEK

Bud: 120 SEK

Slutar om 8 timmar 43 minuter