Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Esaias Thoren (1901-1981)

Bilder Esaias Thoren (1901-1981)

Esaias Thoren (1901-1981)

9 månader 4 dagar

2025-04-14 09:05

17500 SEK

Värdering: 12 000 SEK

Olja på pannå, "Solig födelsedag". Signerad och daterad 46.

Dalarnas Auktionsbyrå AB

Häradsvägen 24
784 34 Borlänge
Dalarna

info@dalarnasauktionsbyra.se
Tel: 0243-23 67 90

13 timmar
13 timmar
13 timmar
13 timmar