Bilder Vas, silver, Wiwen Nilsson, Lund
Vas, silver, Wiwen Nilsson, Lund
1936, hexagonal form, profilerad mynningskant, stämplad AN K8 Wiwen Nilsson, gravyr, höjd 20 cm. Bruksslitage.
14 timmar
800 SEK