Bilder Vas, silver, Wiwen Nilsson, Lund
Vas, silver, Wiwen Nilsson, Lund
1936, hexagonal form, profilerad mynningskant, stämplad AN K8 Wiwen Nilsson, gravyr, höjd 20 cm. Bruksslitage.
13 timmar
13 timmar
550 SEK