Auktioner 4 Stolar. 1800-Talet, 3 modeller, 2+1+1.

Bilder 4 Stolar. 1800-Talet, 3 modeller, 2+1+1.

4 Stolar. 1800-Talet, 3 modeller, 2+1+1.

8 månader 20 dagar

2025-04-17 17:24

Värdering: - SEK

Högsta mäter ca: ca: 85cm.
2 Stolar av samma modell är renoverade, nya sitsar.
Åldersrelaterat slitage.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902