Bilder Rolex Oyster Perpetual Datejust Armbandsur 1999
Automatiskt urverk, Datumvisning, Safirglas, Rostfritt stål.
Referensnummer: 16220
Serienummer: A870763
Full set: medföljer certifikat, etui, bricka & manual.
Klockan går vid enklare test.
Diametermått exklusive krona: 36 mm
Konditionsrapport: Mindre repor & bruksslitage, Inga övriga anmärkningar.
Rolex Oyster Perpetual Datejust Wristwatch 1999
Automatic movement, Date display, Sapphire glass, Stainless steel.
Reference number: 16220
Serial number: A870763
Full set: includes certificate, case, tray & manual.
The clock runs on simpler tests.
Diameter measurement excluding crown: 36 mm
Condition report: Minor scratches & use wear, No other remarks.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 2 timmar 5 minuter
Slutar om 2 timmar 5 minuter
Slutar om 2 timmar 7 minuter