Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Gunnar Nordström (f.1921)

Bilder Gunnar Nordström (f.1921)

Gunnar Nordström (f.1921)

7 månader 20 dagar

2025-05-12 09:53

1400 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Olja på pannå, stilleben. Signerad.

Dalarnas Auktionsbyrå AB

Häradsvägen 24
784 34 Borlänge
Dalarna

info@dalarnasauktionsbyra.se
Tel: 0243-23 67 90

14 timmar
14 timmar
14 timmar