Auktioner Keramik & Porslin Servisdelar, "Old Höganäs" Höganäs

Bilder Servisdelar, "Old Höganäs" Höganäs

Servisdelar, "Old Höganäs" Höganäs

7 månader 7 dagar

2025-06-08 17:30

1400 SEK

Värdering: - SEK

Andersson & Johansson, 13 tallrikar, diam 25 cm, 20 st tallrikar, diam 22 cm, 6 djupa tallrikar, 10 kvadratiska tallrikar, 7 kaffekoppar med fat, skålar m.m. Bruksslitage, enstaka nagg kan förekomma.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

5 timmar

650 SEK

5 timmar
5 timmar
5 timmar