Auktioner TERRIN MED LOCK, porslin, "Peking", Gustafsberg, tidigt 1900-tal

Bilder TERRIN MED LOCK, porslin, "Peking", Gustafsberg, tidigt 1900-tal

TERRIN MED LOCK, porslin, "Peking", Gustafsberg, tidigt 1900-tal

1 år 6 månader 18 dagar

2023-03-04 18:54

200 SEK

Värdering: - SEK

Förgylld och brun dekor, längd 29 cm

Konditionsrapport - Smärre åldersrelaterat slitage

Guldring.

Värdering: -

Bud: 2 800 SEK

Ångermanland

ENDEL KÖKS

Värdering: -

Bud: 3 800 SEK

BLOMKRUKA

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Armbandsur, Dam.

Värdering: -

Bud: 4 400 SEK

Ångermanland