Bilder Brighton bordsur 1895

Brighton bordsur 1895

11 månader 21 dagar

2023-04-27 21:30

100 SEK

Värdering: - SEK

Ej funktionstestad.

Höjd: 32,5 cm

Konditionsrapport: Torrsprickor, Märken & åldersbaserat slitage, Materialbortfall, Inga övriga anmärkningar.

Brighton table clock 1895
Not functionally tested.

Height: 32.5 cm

Condition report: Dry cracks, Marks & age-based wear, Loss of material, No other remarks.

Stor Väggklocka

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Fickur Nyckeldragare res 2 225kr

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Väggur

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Armbandsur Objekt

Värdering: 20

Bud: 80 SEK