Bilder FÅTÖLJER, 1 par, "Stripe", Skandiform

FÅTÖLJER, 1 par, "Stripe", Skandiform

1 år 1 månad 2 dagar

2023-03-22 18:04

400 SEK

Värdering: 2 500 SEK

Stomme i böjträ, fast stoppad klädsel av textil, vit lackerad benställning, sitthöjd ca 43, höjd 76 cm

ANNIE BERGMAN. Etsning, "torget i Lucca", signerad & daterad -16

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 timmar 21 minuter

FIGURINER, 2 st, porslin, MJ Hummel, Goebel, 1900-tales andra hälft

Värdering: 400

Bud: 200 SEK

Slutar om 3 timmar 21 minuter

ANTONIO CITTERIO för B&B Italy. Fåtölj "Baicity", Cremefärgat läder.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Slutar om 3 timmar 22 minuter

2 Hinkar/spannar. Emaljerad plåt, Polen.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 3 timmar 23 minuter