Bilder TORBORG LINDBERG-KARLSSON (1908-1980), figur, snidat trä, monogramsignerad

TORBORG LINDBERG-KARLSSON (1908-1980), figur, snidat trä, monogramsignerad

1 år 1 månad 1 dag

2023-03-22 18:28

200 SEK

Värdering: 500 SEK

Samekvinna, bemålad, höjd 9,5 cm

MOSCHINO, skärp, svart läder, 1900-talets slut

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

ÖRHÄNGEN, 2 par, 18k guld, total vikt ca 5,1 g

Värdering: 2 500

Bud: 2 000 SEK

ISKOS BERLIN, karmstol/fåtölj, "Fiber Armchair", för Muuto, nutida

Värdering: 1 500

Bud: 400 SEK

Värdering: 1 200

Bud: 200 SEK

Slutar om 6 minuter