Bilder BING OCH GRÖNDAHL, porslin, 1900-talets andra hälft
Antilop, numrerad 1693 samt stämplad i godset BI, längd 24 cm
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 2 timmar 21 minuter
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 6 000 SEK
Slutar om 2 timmar 23 minuter
Slutar om 2 timmar 25 minuter