Bilder BING OCH GRÖNDAHL, porslin, 1900-talets andra hälft

BING OCH GRÖNDAHL, porslin, 1900-talets andra hälft

1 år 28 dagar

2023-03-22 19:06

250 SEK

Värdering: 300 SEK

Antilop, numrerad 1693 samt stämplad i godset BI, längd 24 cm

HÄNGE MED KEDJA, silver, med lila och vita stenar, 1900-/2000-tal

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Slutar om 2 timmar 21 minuter

ARTUR LINDQVIST, 6 st trädgårdsstolar, "A2", Grythyttan, 1900-talets andra hälft

Värdering: 7 000

Bud: 6 000 SEK

Slutar om 2 timmar 23 minuter

MATTA, Kelim, ca 292 x 201 cm

Värdering: 6 000

Bud: 200 SEK

Slutar om 2 timmar 25 minuter

FERRUCIO LAVIANI, taklampa, "Fly", Kartell, Italien

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

Slutar om 2 timmar 27 minuter