Bilder CARL-HARRY STÅLHANE, vas, stengods, Rörstrand, 1900-talets mitt

CARL-HARRY STÅLHANE, vas, stengods, Rörstrand, 1900-talets mitt

1 år 5 dagar

2023-03-22 19:00

1900 SEK

Värdering: 500 SEK

Glasyr i brunt och svart, signerad R Sweden CHS SVU, höjd 17 cm

Sixten Fager 1920-2010 Olja på duk

Värdering: 15 000

Bud: 8 600 SEK

Slutar om 12 minuter

Aly Ben Salem 1910-2001 Gouache på papper

Värdering: 5 000

Bud: 5 200 SEK

Slutar om 13 minuter

Beck & Jung Multipel

Värdering: 1 500

Bud: 2 200 SEK

Slutar om 13 minuter

Karin Olsson 1928-2006 Olja på duk

Värdering: 5 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 14 minuter