Bilder CARL-HARRY STÅLHANE, vas, stengods, Rörstrand, 1900-talets mitt
Glasyr i brunt och svart, signerad R Sweden CHS SVU, höjd 17 cm
Slutar om 12 minuter
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 200 SEK
Slutar om 13 minuter
Slutar om 13 minuter