Bilder BO OLLS, skulptur, keramik, signerad

BO OLLS, skulptur, keramik, signerad

1 år 28 dagar

2023-03-22 18:26

200 SEK

Värdering: 300 SEK

"Pilens förvandling", på träsockel, höjd inkl sockel ca 32,5 cm

GUSTAF BRUSEWITZ (1812-1899)

Värdering: -

Bud: 8 000 SEK

Södermanland

Slutar om 2 timmar 33 minuter

STOLAR, 6 st, sengustavianska

Värdering: -

Bud: 4 000 SEK

Södermanland

Slutar om 2 timmar 33 minuter

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk

Värdering: -

Bud: 1 300 SEK

Södermanland

Slutar om 2 timmar 33 minuter

YRJÖ KUKKAPURO (född 1933), "Karuselli"

Värdering: -

Bud: 26 000 SEK

Södermanland

Slutar om 2 timmar 33 minuter