Bilder BORDSLAMPA, mässing, Konsthantverk Tyringe, modell "KT 594", 1900-talets andra hälft
Rund fotplatta, höj- och sänkbar arm, perforerad skärm, etikettmärkt, höjd ca 45 cm
Konditionsrapport - Smräre ytslitage, skärm med någon smärre fläck, funktion garanteras ej
Slutar om 16 timmar 10 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK
Slutar om 16 timmar 12 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 400 SEK
Slutar om 16 timmar 14 minuter