Bilder BRUNO MATHSSON OCH PIET HEIN, "Superellips", matbord, Danmark
Fanerat, oval form, spännben, höjd 70, 115 x 230 cm
Konditionsrapport - Skiva med smärre repor och märken
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 11 timmar 10 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 11 timmar 12 minuter