Bilder BRUNO MATHSSON OCH PIET HEIN, "Superellips", matbord, Danmark
Fanerat, oval form, spännben, höjd 70, 115 x 230 cm
Konditionsrapport - Skiva med smärre repor och märken
Värdering: 11 000 SEK
Högsta bud:Bud: 7 200 SEK
Slutar om 10 timmar 1 minut
Värdering: 6 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 10 timmar 1 minut