Auktioner BRUNO MATHSSON OCH PIET HEIN, "Superellips", matbord, Danmark

Bilder BRUNO MATHSSON OCH PIET HEIN, "Superellips", matbord, Danmark

BRUNO MATHSSON OCH PIET HEIN, "Superellips", matbord, Danmark

1 år 1 månad 25 dagar

2023-03-22 18:06

2800 SEK

Värdering: 4 000 SEK

Fanerat, oval form, spännben, höjd 70, 115 x 230 cm

Konditionsrapport - Skiva med smärre repor och märken

BORDSLAMPA, Copenhagen Hi-lights A/S

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Södermanland

Slutar om 7 timmar 26 minuter

JENS QUISTGAARD (1919-2008), ishink

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Södermanland

Slutar om 7 timmar 26 minuter

GEORG JENSEN, juldekorationer, 7 st

Värdering: -

Bud: 800 SEK

Södermanland

Slutar om 7 timmar 26 minuter

GEORG JENSEN, juldekorationer, 8 st

Värdering: -

Bud: 900 SEK

Södermanland

Slutar om 7 timmar 26 minuter