Bilder Certina, DS-2, 38 mm, rostfritt stål, 60-tal
Herrarmbandsur, Certina DS-2, ca 38 mm exkl. krona (43 mm lug-to-lug), ca 1967, rostfritt stål, skruvboett, manuellt urverk, kaliber Certina 25-66, plexiglas, signerad krona, fjädrande länk i rostfritt stål (ejoriginal)
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 15 timmar 10 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 15 timmar 12 minuter