Bilder Certina, DS-2, 38 mm, rostfritt stål, 60-tal

Certina, DS-2, 38 mm, rostfritt stål, 60-tal

1 år 27 dagar

2023-03-19 18:04

800 SEK

Värdering: 600 SEK

Herrarmbandsur, Certina DS-2, ca 38 mm exkl. krona (43 mm lug-to-lug), ca 1967, rostfritt stål, skruvboett, manuellt urverk, kaliber Certina 25-66, plexiglas, signerad krona, fjädrande länk i rostfritt stål (ejoriginal)

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

4 st TAK/FÖNSTERLAMPOR UMAGE

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 6 timmar 23 minuter

MARC SADLER, fönsterlampa, "Twiggy Small", Foscarini

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 50 minuter

DALAHÄST. 1900-talets första del.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 7 timmar 50 minuter

BORDSFOTOGEN. Alabaster/metall/glas, 1800/1900-talet.

Värdering: -

Bud: 550 SEK

Slutar om 7 timmar 51 minuter