Bilder Certina, DS-2, 38 mm, rostfritt stål, 60-tal
Herrarmbandsur, Certina DS-2, ca 38 mm exkl. krona (43 mm lug-to-lug), ca 1967, rostfritt stål, skruvboett, manuellt urverk, kaliber Certina 25-66, plexiglas, signerad krona, fjädrande länk i rostfritt stål (ejoriginal)
Värdering: 1 200 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Slutar om 16 timmar 2 minuter
Värdering: 1 500 SEK
Högsta bud:Bud: 650 SEK
Slutar om 16 timmar 4 minuter
Slutar om 16 timmar 6 minuter