Bilder Jane Bailey, bonbonjär, större, signerad, diameter 30 cm

Jane Bailey, bonbonjär, större, signerad, diameter 30 cm

1 år 9 dagar

2023-03-19 18:08

400 SEK

Värdering: 700 SEK

Jane Bailey, bonbonjär, större, glaserat stengods, signerad, djupstämplad, diameter ca 30 cm, höjd ca 17 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

KNIVAR 3st Längsta L:24 cm

Värdering: -

Bud: 325 SEK

TRYCKKOKARE Fissler H:16 cm

Värdering: -

Bud: 60 SEK

TAVLA träsnitt Maja Fjaestad Rammått 30*26

Värdering: -

Bud: 300 SEK

SKIVSPELARE Philips 212

Värdering: -

Bud: 325 SEK

Slutar om 7 minuter