Bilder Jane Bailey, bonbonjär, större, signerad, diameter 30 cm
Jane Bailey, bonbonjär, större, signerad, diameter 30 cm
Jane Bailey, bonbonjär, större, glaserat stengods, signerad, djupstämplad, diameter ca 30 cm, höjd ca 17 cm