Bilder Kuskbock trä/läder, 18/1900-tal

Kuskbock trä/läder, 18/1900-tal

1 år 27 dagar

2023-03-19 18:10

300 SEK

Värdering: 500 SEK

Kuskbock/bänk, stomme i bemålat trä, dyna i läder, 18/1900-tal, brickmärkt, bredd 95 cm, höjd 68 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

4 st TAK/FÖNSTERLAMPOR UMAGE

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 6 timmar 14 minuter

MARC SADLER, fönsterlampa, "Twiggy Small", Foscarini

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 41 minuter

DALAHÄST. 1900-talets första del.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 7 timmar 41 minuter

BORDSFOTOGEN. Alabaster/metall/glas, 1800/1900-talet.

Värdering: -

Bud: 550 SEK

Slutar om 7 timmar 42 minuter