Bilder Dimitri Omersa, fotpall, gris, Abercrombie & Fitch, Svenskt Tenn, 1950-tal

Dimitri Omersa, fotpall, gris, Abercrombie & Fitch, Svenskt Tenn, 1950-tal

1 år 27 dagar

2023-03-19 18:10

4800 SEK

Värdering: 6 000 SEK

Dimitri Omersa, fotpall, gris, läder, Abercrombie & Fitch, 1950-tal, längd 45 cm, höjd 29 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

4 st TAK/FÖNSTERLAMPOR UMAGE

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 6 timmar 43 minuter

MARC SADLER, fönsterlampa, "Twiggy Small", Foscarini

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 8 timmar 10 minuter

DALAHÄST. 1900-talets första del.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 8 timmar 10 minuter

BORDSFOTOGEN. Alabaster/metall/glas, 1800/1900-talet.

Värdering: -

Bud: 550 SEK

Slutar om 8 timmar 11 minuter