Auktioner Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stilleben. Olja på pannå: 30x26 cm, yttermått inklusive ram: 35x30 cm

Bilder Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stilleben. Olja på pannå: 30x26 cm, yttermått inklusive ram: 35x30 cm

Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stilleben. Olja på pannå: 30x26 cm, yttermått inklusive ram: 35x30 cm

800 SEK

Värdering: - SEK

text2

Auktionshuset Metropol

Sveavägen 116
113 50 Stockholm

info@metropol.se
08- 673 48 80

Ångermanland

60 SEK

Ångermanland

340 SEK

Ångermanland

260 SEK