Auktioner Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stilleben. Olja på pannå: 30x26 cm, yttermått inklusive ram: 35x30 cm
Bilder Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stilleben. Olja på pannå: 30x26 cm, yttermått inklusive ram: 35x30 cm
Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stilleben. Olja på pannå: 30x26 cm, yttermått inklusive ram: 35x30 cm
text2