Auktioner Oljemålning Maj Bring (1880-1971), Sverige. Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 49x38 cm, yttermått inklusive ram: 56x45 cm

Bilder Oljemålning Maj Bring (1880-1971), Sverige. Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 49x38 cm, yttermått inklusive ram: 56x45 cm

Oljemålning Maj Bring (1880-1971), Sverige. Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 49x38 cm, yttermått inklusive ram: 56x45 cm

9800 SEK

Värdering: - SEK

text2

Auktionshuset Metropol

Sveavägen 116
113 50 Stockholm

info@metropol.se
08- 673 48 80