Bilder Curtis Damcykel. Däckstorlek 28". Ramstorlek 18".
Curtis Damcykel. Däckstorlek 28". Ramstorlek 18".
Slitage. Bucklor, repor, namn skrivet med märkpenna.
200 SEK
1 400 SEK