Auktioner Fordon Curtis Damcykel. Däckstorlek 28". Ramstorlek 18".

Bilder Curtis Damcykel. Däckstorlek 28". Ramstorlek 18".

Curtis Damcykel. Däckstorlek 28". Ramstorlek 18".

0 SEK

Värdering: - SEK

Slitage. Bucklor, repor, namn skrivet med märkpenna.

Sweakronan Auktioner

Tråstad Västergården 512
591 93 Motala

daniel.nord@sweakronan.se
0141-75 39 60