Auktioner Fordon Velocity Vilma Damcykel. Ramstorlek 21".

Bilder Velocity Vilma Damcykel. Ramstorlek 21".

Velocity Vilma Damcykel. Ramstorlek 21".

150 SEK

Värdering: - SEK

Bucklor, slitage.
Punktering/defekt däck.

Sweakronan Auktioner

Tråstad Västergården 512
591 93 Motala

daniel.nord@sweakronan.se
0141-75 39 60