Auktioner Oljemålning Johann Jacobus Dorner (1741-1813). Signerad, daterad 1773, Pietà. Proveniens Hovpredikant Carl Bergö, Kristinebergs Slott, Olja på pannå, 48x36 cm, yttermått inklusive ram: 72x60 cm
Bilder Oljemålning Johann Jacobus Dorner (1741-1813). Signerad, daterad 1773, Pietà. Proveniens Hovpredikant Carl Bergö, Kristinebergs Slott, Olja på pannå, 48x36 cm, yttermått inklusive ram: 72x60 cm
Oljemålning Johann Jacobus Dorner (1741-1813). Signerad, daterad 1773, Pietà. Proveniens Hovpredikant Carl Bergö, Kristinebergs Slott, Olja på pannå, 48x36 cm, yttermått inklusive ram: 72x60 cm
text2
15 timmar
150 SEK