Auktioner Oljemålning Johann Jacobus Dorner (1741-1813). Signerad, daterad 1773, Pietà. Proveniens Hovpredikant Carl Bergö, Kristinebergs Slott, Olja på pannå, 48x36 cm, yttermått inklusive ram: 72x60 cm

Bilder Oljemålning Johann Jacobus Dorner (1741-1813). Signerad, daterad 1773, Pietà. Proveniens Hovpredikant Carl Bergö, Kristinebergs Slott, Olja på pannå, 48x36 cm, yttermått inklusive ram: 72x60 cm

Oljemålning Johann Jacobus Dorner (1741-1813). Signerad, daterad 1773, Pietà. Proveniens Hovpredikant Carl Bergö, Kristinebergs Slott, Olja på pannå, 48x36 cm, yttermått inklusive ram: 72x60 cm

7000 SEK

Värdering: - SEK

text2

Auktionshuset Metropol

Sveavägen 116
113 50 Stockholm

info@metropol.se
08- 673 48 80

15 timmar

1 000 SEK

15 timmar

260 SEK