Auktioner Fordon Solhaga Deluxe Marvil Damcykel. Ramstorlek 20".

Bilder Solhaga Deluxe Marvil Damcykel. Ramstorlek 20".

Solhaga Deluxe Marvil Damcykel. Ramstorlek 20".

350 SEK

Värdering: - SEK

Slitage. Rost. Repor. Bucklig korg.

Sweakronan Auktioner

Tråstad Västergården 512
591 93 Motala

daniel.nord@sweakronan.se
0141-75 39 60

125 SEK

225 SEK

90 SEK