Auktioner FÅTÖLJ, Bruno Mathsson "Jetson", DUX, kromad stomme, 1900-talets andra hälft (slitage av klädseln)

Bilder FÅTÖLJ, Bruno Mathsson "Jetson", DUX, kromad stomme, 1900-talets andra hälft (slitage av klädseln)

FÅTÖLJ, Bruno Mathsson "Jetson", DUX, kromad stomme, 1900-talets andra hälft (slitage av klädseln)

2000 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

12 timmar
12 timmar

200 SEK

12 timmar
12 timmar