Auktioner HUS/FLASKOR 6st. porslin, Bols, KLM, Amsterdam, Holland, 1900-tal Nr.40, 42, 46, 48, 54, 69 (Kopia av riktiga hus, gåva när man reser Businessclass, 46 krackelerat)

Bilder HUS/FLASKOR 6st. porslin, Bols, KLM, Amsterdam, Holland, 1900-tal Nr.40, 42, 46, 48, 54, 69 (Kopia av riktiga hus, gåva när man reser Businessclass, 46 krackelerat)

HUS/FLASKOR 6st. porslin, Bols, KLM, Amsterdam, Holland, 1900-tal Nr.40, 42, 46, 48, 54, 69 (Kopia av riktiga hus, gåva när man reser Businessclass, 46 krackelerat)

700 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona