Auktioner HUS/FLASKOR 6st. porslin, Bols, KLM, Amsterdam, Holland, 1900-tal Nr.40, 42, 46, 48, 54, 69 (Kopia av riktiga hus, gåva när man reser Businessclass, 46 krackelerat)
Bilder HUS/FLASKOR 6st. porslin, Bols, KLM, Amsterdam, Holland, 1900-tal Nr.40, 42, 46, 48, 54, 69 (Kopia av riktiga hus, gåva när man reser Businessclass, 46 krackelerat)
HUS/FLASKOR 6st. porslin, Bols, KLM, Amsterdam, Holland, 1900-tal Nr.40, 42, 46, 48, 54, 69 (Kopia av riktiga hus, gåva när man reser Businessclass, 46 krackelerat)
13 timmar
13 timmar
14 timmar
14 timmar