Auktioner FÅTÖLJ, Pethrus Lindlöf, "Eva", Lammhult, kromad stomme, 1970-talet. (bruksslitage, missfärgning på sits, skada på klädseln ett armstöd)
Bilder FÅTÖLJ, Pethrus Lindlöf, "Eva", Lammhult, kromad stomme, 1970-talet. (bruksslitage, missfärgning på sits, skada på klädseln ett armstöd)
FÅTÖLJ, Pethrus Lindlöf, "Eva", Lammhult, kromad stomme, 1970-talet. (bruksslitage, missfärgning på sits, skada på klädseln ett armstöd)