Auktioner FÅTÖLJ, Pethrus Lindlöf, "Eva", Lammhult, kromad stomme, 1970-talet. (bruksslitage, missfärgning på sits, skada på klädseln ett armstöd)

Bilder FÅTÖLJ, Pethrus Lindlöf, "Eva", Lammhult, kromad stomme, 1970-talet. (bruksslitage, missfärgning på sits, skada på klädseln ett armstöd)

FÅTÖLJ, Pethrus Lindlöf, "Eva", Lammhult, kromad stomme, 1970-talet. (bruksslitage, missfärgning på sits, skada på klädseln ett armstöd)

23 timmar 41 minuter

2026-01-07 19:02

1500 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

Ångermanland

1 000 SEK

Ångermanland

160 SEK

Ångermanland

360 SEK