Auktioner BYRÅ Swedish Modern, möjligen Carl-Axel Acking, 1940-tal, märkt SMI no 146, 9 lådor med draghandtag i mässing. H:94x 71x 38cm (bruksslitage, mindre repor och fläckar förekommer)

Bilder BYRÅ Swedish Modern, möjligen Carl-Axel Acking, 1940-tal, märkt SMI no 146, 9 lådor med draghandtag i mässing. H:94x 71x 38cm (bruksslitage, mindre repor och fläckar förekommer)

BYRÅ Swedish Modern, möjligen Carl-Axel Acking, 1940-tal, märkt SMI no 146, 9 lådor med draghandtag i mässing. H:94x 71x 38cm (bruksslitage, mindre repor och fläckar förekommer)

14 timmar 22 minuter

2026-01-07 19:10

5200 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona