Auktioner Guld, Silver & Smycken HUMMER/PRYDNAD Sterling silver 925, Spanien runt 1950-talet. Rörliga kroppsdelar, svarta glasögon. Hummer: 8*12,5*25 cm Märkt: ”PAT, 710B”, med en femuddig stjärna och numrerad. vikt: 121,89g
Bilder HUMMER/PRYDNAD Sterling silver 925, Spanien runt 1950-talet. Rörliga kroppsdelar, svarta glasögon. Hummer: 8*12,5*25 cm Märkt: ”PAT, 710B”, med en femuddig stjärna och numrerad. vikt: 121,89g
HUMMER/PRYDNAD Sterling silver 925, Spanien runt 1950-talet. Rörliga kroppsdelar, svarta glasögon. Hummer: 8*12,5*25 cm Märkt: ”PAT, 710B”, med en femuddig stjärna och numrerad. vikt: 121,89g