Auktioner Guld, Silver & Smycken HUMMER/PRYDNAD Sterling silver 925, Spanien runt 1950-talet. Rörliga kroppsdelar, svarta glasögon. Hummer: 8*12,5*25 cm Märkt: ”PAT, 710B”, med en femuddig stjärna och numrerad. vikt: 121,89g

Bilder HUMMER/PRYDNAD Sterling silver 925, Spanien runt 1950-talet. Rörliga kroppsdelar, svarta glasögon. Hummer: 8*12,5*25 cm Märkt: ”PAT, 710B”, med en femuddig stjärna och numrerad. vikt: 121,89g

HUMMER/PRYDNAD Sterling silver 925, Spanien runt 1950-talet. Rörliga kroppsdelar, svarta glasögon. Hummer: 8*12,5*25 cm Märkt: ”PAT, 710B”, med en femuddig stjärna och numrerad. vikt: 121,89g

2500 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

17 timmar
17 timmar
17 timmar
17 timmar