Auktioner Övrigt PARFYMFLASKA René Lalique "Le Parisien". Gjutet glas och delvis förgylld och graverad. Gjuten signatur "R. LALIQUE". 1920-tal. H:10 cm.

Bilder PARFYMFLASKA René Lalique "Le Parisien". Gjutet glas och delvis förgylld och graverad. Gjuten signatur "R. LALIQUE". 1920-tal. H:10 cm.

PARFYMFLASKA René Lalique "Le Parisien". Gjutet glas och delvis förgylld och graverad. Gjuten signatur "R. LALIQUE". 1920-tal. H:10 cm.

1600 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

16 timmar
16 timmar
16 timmar
16 timmar