Bilder PARFYMFLASKA René Lalique "Le Parisien". Gjutet glas och delvis förgylld och graverad. Gjuten signatur "R. LALIQUE". 1920-tal. H:10 cm.
PARFYMFLASKA René Lalique "Le Parisien". Gjutet glas och delvis förgylld och graverad. Gjuten signatur "R. LALIQUE". 1920-tal. H:10 cm.