Bilder Motorcykel med sidovagn, Harley-Davidson, modell 36VLD, USA, 1936.

Motorcykel med sidovagn, Harley-Davidson, modell 36VLD, USA, 1936.

1 Ă„r 25 dagar

2023-03-30 21:00

278000 SEK

VĂ€rdering: - SEK

👉 See/download 100+ high-resolution photos
Ladda ner högupplösta bilder

1200 cc.
2 cylindrar, sidventil, V-Twin.
Regnr: SFT 370
Motornr: 36vd 4532
CorbinmÀtare.
Äldre renovering.
Motor gÄr runt med kompression.
Sidovagnen har lackskador, se bilder.
Startar och gÄr.

SAJAB AUKTIONER AB

KarlbergsvÀgen 4
591 97 Motala

info@sajab.se
Tel: 0730-34 95 97

SKRIVBORDSLAMPA, "Radial", Luctra, samtida, justerbar ljusstyrka och fÀrgtemperatur

VĂ€rdering: 800

Bud: 0 SEK

BANKETTER, 1 par, empirstil, 1800-/1900-tal

VĂ€rdering: 2 500

Bud: 1 700 SEK

TAKLAMPA, Belid, 2000-tal

VĂ€rdering: 500

Bud: 250 SEK

TAKLAMPA, Belid, 2000-tal

VĂ€rdering: 500

Bud: 250 SEK

Slutar om 7 minuter